Import Export Cargo

İthalat ihracat

  • ticaret
  • Dağıtım
  1. ömür boyu müşteri kazanmak
  2. Müşterilerimizin işlerini büyütmek için pazar bilgisi ve uzmanlığı sağlamak için küresel ağımızı kullanmak
  3. Ödün vermeyen güvenlik ve uyumluluk
  4. Kalıcı tedarikçi ilişkileri oluşturmak
  5. Yenilikçi bir katma değerli hizmetler paketi sunmak

Ölçeğimiz, coğrafi erişimimiz, çeşitlendirilmiş dağıtım kanallarımız, sektör uzmanlığımız ve kapsamlı ürün portföyümüz, tedarikçilerimizle güçlü, uzun vadeli ilişkiler geliştirmemize ve müşterilerimiz için tek kaynaklı bir çözüm sunmamıza olanak sağlıyor.

Tedarikçilerimize ve müşterilerimize en üst düzeyde hizmet, güvenilirlik ve teslimatların zamanında yapılmasını sağlarken maliyet açısından rekabetçi ürünler sunmak için dağıtım iş modelimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

 

KONFOR SEYAHAT ULUSLARARASI KARGO

Hava kargosu

Diğer taşıma modellerine göre daha pahalı olan ancak güvenlik ve hız açısından ilk sırada yer alan Uçak Kargo (Hava Kargo) hizmeti, ithalat, ihracat, tehlikeli madde taşımacılığı, bozulabilir taşımacılık başlıkları altında hava kargo operasyon birimi tarafından yönetilmektedir. gıda ve sebze/meyve taşımacılığı.

Deniz Kargo

Teslimat, diğer taşıma türlerine göre en yavaş olmasına rağmen, en düşük maliyetli modellerin başında gelmektedir. Tonajlı ve hacimli malzemelerin aciliyeti terminus olarak kullanılmayacaksa, müşteri tarafından en çok Deniz Kargo ile yapılan taşıma tercih edilmektedir. İthalat, ihracat hizmetleri Deniz Kargo operasyon birimi tarafından yürütülmektedir.

Ekspres Kargo Genellikle gümrük beyannamesi açılmadan işleme alınan işlemler için tercih edilen Ekspres Kargo hizmeti, belge, numune, hediye gibi finansal olmayan göndericiler için kullanılmaktadır. Bu hizmet global sektör liderleri ile entegre olup gideceğiniz ülkeye göre 1 günden başlayarak transit günlerde adresinize teslim edilir.

Paketleme ve Elleçleme İhracat ve ekspres kargo gönderilerinde, müşterilerin isteklerine göre hareket etmeye özel, kırılma ve akış gibi hassas taşımaları olan müşteriler için 'taşıma yönetmelikleri' için taşeron olarak özel paketleme ve elleçleme hizmetleri kullanılmaktadır.

ÜLKELER 

SUUDİ ARABİSTAN  - BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ - KATAR - KUVEYT - OMAN  - BAHREYN - DUBAİ - MISIR - IRAK - BASRA - LÜBNAN  

Import  Export Cargo

Import Export Cargo Information & Reservation